Wyjazdy na msze z modlitwą o uzdrowienie

Organizujemy wyjazdy z Wadowic na spotkania ewangalizacyjno-modlitewne na których odbywają się Msze Święte i modlitwy wstawiennicze o Uzdrowienie. 

 

Kolejny wyjazdy odbędą się:

  • 28 marzec Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej marca (Temat: Jezus Chrystus – cierpiący Sługa Boży) 
  • 18 kwietnia Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej (Temat: Chwalebny Syn Człowieczy-Dn7        )
  • 25. kwietnia Msza św. o uzdrowienie w Cz-wie par. Św.Ap. Piotra i Pawła (dzielnica Lisiniec) Temat: Chwalebny Syn Człowieczy-Dn7
  • 23 maja Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla wszystkich w Archikatedrze Częstochowskiej z udziałem J.E. Abpa Wacława Depo (Temat: Mesjasz-Syn Boży pełen Ducha) 
  • 30 maj  Msza św. o uzdrowienie w Cz-wie par. Św.Ap. Piotra i Pawła (dzielnica Lisiniec) (Temat: Jezus Mesjasz-wypełnienie nadziei Izraela)
  • 13 czerwca Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej (Temat: Jezus Mesjasz-wypełnienie nadziei Izraela) 

 

Miejsce spotkania – parking na ulicy sadowej o godzinei 14:45.

Koszt przejazdu – 30-35 zł w zależności od ilosci osob. Kwota ta jest przeznaczana wyłącznie na pokrycie kosztów transportu.

Msza odprawiana jest w intencjach cząskotwych złożonych przez uczestników spotkania. Po mszy po okolo 30 minutowej przerwie rozpoczyna się druga cześć spotkania – modlitwy wstawiennicze.

Wiecej informacji na ten temat na stronie: www.mamre.pl

Zapisy u Franciszka: 531 595 780 lub u Karola: 691 859 403 lub mailem: kontakt (małpa) swietyusmiechniety.pl